Wygraj voucher na zakupy w Milandi

Nadchodzi czas zimowych stylizacji z modnymi botkami oraz kozakami. W związku z tym, ogłaszamy konkurs – pokażcie nam swoje zimowe stylizacje i napiszcie, jakie buty ze sklepu internetowego Milandi byście do nich dopasowali. 3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy  voucherami, które będzie można wykorzystać w naszym sklepie!

W komentarzach pod postem konkursowym na facebookowym profilu Milandi umieszczajcie prace konkursowe w formie zdjęć z dopiskiem o wybranych do stylizacji butach. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20 grudnia 2015 do godziny 23.59.  

Nagrody:

I miejsce  - voucher na zakupy w sklepie internetowym Milandi o wartości 500 zł.

II miejsce - voucher na zakupy w sklepie internetowym Milandi o wartości 300 zł.

III miejsce - voucher na zakupy w sklepie internetowym Milandi o wartości 200 zł.

 

Czekamy na Wasze propozycje!

Regulamin konkursu:

Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w konkursie: „Zima w Milandi”

Postanowienia ogólne:

 1.      Organizatorem konkursu jest właściciel fanpage Milandi (o adresie: https://www.facebook.com/milandipl)  
 2.      Fundatorem nagród jest Organizator.
 3.      Działania związane z konkursem nie są w jakikolwiek sposób sponsorowane, wspierane ani administrowane lub powiązane z serwisem Facebook.

Zasady i przebieg konkursu:

 1.      W konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która posiada konto w serwisie społecznościowym Facebook (osoby powyżej 13-stego roku życia).
 2.      Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 3.      Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie zadania konkursowego, zamieszczonego na stronie Milandi.pl oraz w formie postu konkursowego na fanpage’u Milandi.
 4.      Post konkursowy zostanie opublikowany 17.11.2015 r.
 5.      Zadanie konkursowe obejmuje umieszczenie zdjęcia stylizacji zimowej, stworzonej przez uczestnika konkursu oraz poinformowanie o wybranych do stylizacji butach. Buty muszą być dostępne w asortymencie sklepu internetowego na www.Milandi.pl w czasie trwania konkursu.
 6.      Odpowiedź w formie zdjęcia, powinna być udzielona poprzez komentarz pod postem konkursowym – z zastrzeżeniem, że udzielenie odpowiedzi lub przesłanie jej do organizatora w inny sposób, nie stanowi odpowiedzi na zadanie konkursowe.
 7.      Organizator wybiera spośród uczestników konkursu, którzy spełnią jego warunki, trzy najciekawsze odpowiedzi.
 8.      W odpowiedziach konkursowych zakazuje się używania słów wulgarnych i obraźliwych oraz symboli powszechnie uznanych za niedozwolone.
 9.      Uczestnicy mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 20.12.2015 r. do godziny 23.59.
 10.   Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21.12.2015 na fanpage’u Milandi.
 11.   W momencie przystąpienia do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu, wyłonieniem zwycięzców oraz w celach marketingowych.
 12.   W przypadku wygrania konkursu, uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych (imię i nazwisko) na fanpage’u Milandi i stronie internetowej Milandi.pl.
 13.   Organizator przyzna nagrody trzem osobom, spośród których wyłoni pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce. Nagrodami będą vouchery o wartościach:
 •          500 zł  - za 1 miejsce
 •          300 zł - za 2 miejsce
 •          200 zł - za 3 miejsce

Vouchery są do wykorzystania w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.milandi.pl. Nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. Nagrody nie mogą być przenoszone na inne osoby.

 1.   Uczestnik zostanie poinformowany o sposobie otrzymania nagrody w wiadomości prywatnej.
 2.   Uczestnik odpowiada za dostarczenie odpowiednich danych do odebrania nagrody. W przypadku braku odpowiedzi ze strony uczestnika, w terminie do 14 dni od ogłoszenia wyników, organizator może z powodu braku odpowiednich danych, przekazać nagrodę innej osobie.

Dane osobowe:

 1.      Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika w celu realizacji Konkursu i w zakresie wskazanym w niniejszym Regulaminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926) oraz w celach marketingowych.
 2.      Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
 3.      Administratorem danych osobowych jest Organizator Konkursu.

MILANDI.PL

ul. Mieszka I 30

26-617 Radom

 1.      Uczestnik ma prawo do wglądu do swoich danych, ma możliwość ich poprawiania lub usunięcia, poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie Organizatora: www.milandi.pl/kontakt.
 2.      Podawanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne.
 3.      Dane gromadzone podczas realizacji Konkursu będą wykorzystywane jedynie przez Administratora Danych. Nie będą udostępniane żadnej innej organizacji, osobom fizycznym lub innym podmiotom trzecim bez zgody Uczestnika.
 4.      Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na powyższe warunki i zasady ochrony danych osobowych.

Postanowienia końcowe:

 1.      Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niestosowane treści umieszczane w odpowiedziach konkursowych. W przypadku zgłoszenia niestosowanych treści naruszających regulamin konkursu, organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisu.
 2.      Organizator może wykluczyć Uczestnika z konkursu w przypadku:
 •          Naruszenia przez Uczestnika regulaminu.
 •          Stosowania przez Uczestnika słów lub symboli powszechnie uważanych za obraźliwe lub wulgarne.
 •          Zablokowania konta użytkownika na Facebooku.
 •          Odpowiedzi naruszających prawa osób trzecich (w tym naruszających prawa autorskie).
 1.      Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do zdobycia nagrody.

Powrót do listy artykułów z Poradnika